Zayıflamak, sıkılaşmak ve fit olmak!
İşte tüm insanlığın özetlerinden biri! Kulağa biraz abartı gelebilir ama etrafınızı şöyle bir yoklayın mutlaka sürekli diyet yapan ve zayıflama yöntemleri deneyen kişiler görebilirsiniz. Bazı durumlarda ise etrafa bakmaya gerek kalmıyor zira zayıflama sorunu yaşayan kişi siz olabiliyorsunuz.
Hareketsiz yaşam, yanlış diyetler ya da psikolojik sebeplerden ötürü kilolu olmak sadece sizin başınıza gelen bir şey değil, bunu bilin.

Zayıflamak ve diyet yapmak ülkemizdeki 55 milyon insanın genel sorunu olmuş durumda. Her pazartesi başlanan diyet listesifitness programını yapacağım motivasyonu en fazla bir hafta sürüyor. Birçok insan ne yaparsam yapayım asla kilo veremiyorum, su içsem yarıyor düşüncesine sarılmış ve dahası çaba göstermeyi bırakmış durumda.

Diyet yapan kendince zayıflama yöntemleri deneyen veya diyet listesi uygulayanların ise %95 ‘i verdiği kiloları geri alıyor.
Bir fitness programının tek başına kilo vermeye etkisi ise %1 olarak bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış durumda.

BeWell Türkiye ekibi olarak size, online diyet ve fitness programı ile zayıflama yöntemlerini sunuyoruz.

Online diyet olarak ifade ettiğimiz aslında size özel bir beslenme programıFitness Programı olarak ise bilimsel dayanağa sahip kısa zamanda sizi hedefinize ulaştıracak fitness egzersizleri yönlendiriyoruz. Böylece kalıcı olarak hayalinizdeki vücuda ulaşabileceğiniz en etkili zayıflama yöntemlerini sizinle buluşturuyoruz.

Danışanlarımıza kalıcı çözümler üretiyor, uzun vadede sağlıklı yaşam ve sağlıklı beslenme döngüsü nasıl olur bu düşünceyi aşılamaya çalışıyoruz. Bu anlamda sizleri kendinizin diyetisyeni olabilmeniz için bilinçlendirdiğimizi söyleyebiliriz.

Aslında zayıflamak kilo almaktan çok daha kolay ve kalıcı bir işlemdir. Her yolu denemiş ama zayıflayamamış biri olarak kesinlikle bunu bilmelisiniz. Bugüne kadar muhtemelen yanlış diyetler ve fitness programları uyguladınız, yanlış beslendiniz, yanlış noktadan kendinizi motive etmeye çalıştınız. Belki bu süreçte birkaç kilo zayıflamış bile olabilirsiniz ancak kalıcılık sağlamadığı için diyetlerden vazgeçmiş olma ihtimaliniz yüksek.

Zayıflamak öyle çok kısa sürede olabilecek bir şey değil evet ama işin aslına bakarsanız eğer doğru diyet, doğru zayıflama yöntemleri ve fitness programıyla bir hafta içerisinde bile zayıflamaya başlamak mümkündür. Bu noktada her şeyin "doğru" olması önemlidir. Size bilimsel olmayan zayıflama yöntemleri yani zayıflama hapları, çayları öneren diyetlerden, bir hafta boyunca hep aynı şeyi öneren diyet listelerinden uzak durmanız gerektiğini öneriyor ve kaliteli yaşam için gerekli olan sağlıklı diyet listeleri hazırlıyoruz. Online diyet ve fitness programı ile kısa sürede form tutabilir, ideal kiloya kavuştuktan sonra bu kiloyu koruyarak nasıl her şeyden yiyebileceğinizi öğretmeyi hedefliyoruz.
Zayıflama yöntemleri konusunda küresel çapta bir yenilikçi bakış açısına sahip olan online BeWell Türkiye ekibi, her kişinin bünyesine özel programlar hazırlayarak başarılı sonuçlar elde ediyor. Bizimle çalışan ve çalışmasını tamamlayan her danışan sürecin sonunda sadece kilo vermiş olmuyor aynı zamanda aydınlanmış oluyor. Sağlıklı yaşam tarzını benimsemek hayat boyu kilo sorunu yaşamamak anlamına geliyor. Kilo vermek için illa bir diyetisyenin ofisine gidip yüz yüze görüşme yapmak zorunda değilsiniz. Online diyetisyen ve online fitness hocalarının rehberliğinde kilo vermeye başlayabilir, sağlıklı beslenme hakkında aydınlatıcı bilgiler elde edebilirsiniz. BeWell Türkiye ile bugüne kadar yüzlerce insana kilo verme sürecinde online olarak profesyonel destek sağladık, sağlıklı bir döngüye ulaşmalarına yardımcı olduk.
Belki de sıra sizdedir, ne dersiniz?